Dne 25. 6. byl pro žáky ZŠ Opočno připraven sportovní den se slavnostním otevřením nových volejbalových kurtů, kterého se ujal náměstek hejtmana Královéhradeckého kraje pro školství a sport Arnošt Štěpánek a předseda TJ Spartak Opočno Gustav Gábor.

Nástup a zahájení.

Tenisové družstvo.

Družstvo vybíjené.

Vítězné fotbalové družstvo.

Občerstvení po odvedeném výkonu.

Sportovní den se velice vydařil. Žáci byli spokojení a zdravě unavení, a to navzdory všeobecnému názoru, že dnešní děti přestávají sportovat a trpí obezitou. Průzkum, provedený po návratu do třídy, ukázal, že žáci ze 4. B se věnují pestré škále sportů. Posuďte sami: atletika, fotbal, hokej, jízda na koni, běhání, tanec, hokejbal, potápění, házená, jízda na kole, badminton, florbal.

Moc děkujeme vyučujícím tělesné výchovy za zorganizování sportovního dne a už se těšíme na další ročník!

J. Pachovská