Home Aktuality

Vyhlášení soutěže "Koření"

V březnu naše školní jídelna vyhlásila výtvarnou soutěž na téma „Koření“. Účastníci nám měli libovolnou technikou představit koření, které mají rádi, jak vypadá, než se usuší, kde roste nebo odkud pochází. Soutěže se zúčastnili žáci napříč všemi ročníky. Kreslili, stříhali, lepili… Téma uchopili ze všech směrů a ve všech případech originálně a kreativně. Vznikly voňavé koláže, obrazce, louky, mapy sestavené přímo z koření… Někteří vyobrazili cestu přeměny semínka, přes rostlinku až po jeho zpracování, než se koření dostane na náš stůl. Další zase vymýšleli pro své spolužáky hádanky, kdy podle indicií budou moci koření uhádnout… Obrázků se sešla celá řada, ty nejpovedenější budou moci žáci obdivovat po návratu do školních lavic ve školní jídelně.

A na závěr nezbývá než vyhlásit vítěze. Balíček dobrot vyhrávají žáci 1.C, Mykhailo Kohut ze 3. B, Jan Snopek ze 4. B a Matěj Hoffinger ze 6. B. Balíčky je možné si vyzvednout v kanceláři u jídelny školy. Všem zúčastněním děkujeme a výhercům gratulujeme!

Galerie prací ZDE

Aktualizováno (Středa, 14 Duben 2021 08:49)

Kandidátní listiny pro volby do Školské rady ZŠ Opočno

Kandidátní listiny pro volby do Školské rady ZŠ Opočno.pdf

Provoz základní školy a školní jídelny od 12. 4. 2021

Informace k volbám do školské rady 2021

V přiložených dokumentech nalzenete informace k volbám do školské rady z řad:

Pedagogických pracovníků - Volby pedagogů do ŠR.pdf

Zákonných zástupců - Volby rodičů do ŠR.pdf

Aktualizováno (Úterý, 16 Březen 2021 08:16)

Zápis k povinné školní docházce 2021 - pokyny

V přiloženém souboru najdete pokyny pro zápis 2021.

Pokyny - Zápis k povinné školní docházce.pdf

Aktualizováno (Úterý, 16 Březen 2021 08:09)

Více článků...