Home Úspěchy žáků Vystoupení tanečního kroužku

Vystoupení tanečního kroužku

Jsme rádi, že děti z tanečního kroužku při ZŠ Opočno vystupují a dobře reprezentujínaší školu. Skupiny dětí z 3. - 5. tříd a druhého stupně už vystupovaly na Fotbalovém plese 27. 1., kde se jim vystoupení moc povedla a sklidily velký úspěch.

Obě tyto skupiny vystupovaly i na plese zemědělské školy 3. 3. I když byly jarní prázdniny, většina z nich v pátek přišla vystoupit a opět předvedly vynikající výkon. Dětem moc děkujeme za aktivitu vystupovat před veřejností a především rodičům za jejich podporu!!

Bohužel z technických důvodů jsme nezvládli nafotit více a hlavně všechny účinkující. Příště to napravíme:-)

Proto ve fotogalerii naleznete dívky z druhého stupně na vystoupení plesu zemědělské školy 3. 3. zde.

Aktualizováno (Pondělí, 06 Březen 2017 20:01)