Home Úspěchy žáků Okresní kolo v hokejbalu - 1. stupeň

Okresní kolo v hokejbalu - 1. stupeň

V pátek 21. 4.  se na zimním stadionu v Opočně uskutečnilo okresní kolo v hokejbalu kategorií I. a II., tj. 1-3. třídy a4.-5. třídy.

V kategorii II. hrály děti ze 4. - 5. tříd, vyhrály nad Dobruškou (Pulická), Voděradami a Českém Meziříčí  a získali 1. místo!! Velkou pochvalu zaslouží všichni hráči, především brankář David Krejčí (1. B), který několikrát svoje družstvo podržel vychytáním několika nezpečných střel od soupeřů. Kluci postupují do krajského kola, které se bude konat také na zimním stadionu v Opočně 10. 5. 2017.

V kategirii I. hrálo celkem 14 dětí z 1.  3. tříd. Aby si děti mezi s sebou zahrály, vytvořili jsme z opočenských dětí 2 družstva - čevení a žlutí. V kategorii hrály ještě děti ze základních škol: Voděrady a Dobré.

Obě družstva Opočna porazily Voděrady i Dobré, opočenští mezi s sebou zahráli remízu 1:1. Na skóre (více vstřelených branek) vyhrálo červené opočenské družstvo, 2. místo tedy obsadilo družstvo žlutých z Opočna. Do krajského kola postupují 2 nejlepší školy z okresu, tudíž Opočno bude muset sestavit družstvo nejlepších hráčů jak z červeného, tak ze žlutého družstva. S nimi postupuje škola ZŠ Dobré, která se umístila na 3. místě.

Děti, které budou hrát v krajském kole dostanou lísteček s dalšími informacemi. Krajské kolo v hokejbalu se hraje opět na zimním stadionu v Opočně ve středu 10. 5.

Všechny děti z 1. - 3. tříd hrály moc dobře, jsou moc šikovné a doufáme, že u sportování většina z nich zůstane.

Velká pochvala všem zúčastněným!!

Děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy a přejeme hodně úspěchů v krajských kolech!

Fotogalerie z těchto utkání naleznete zde.

Aktualizováno (Úterý, 25 Duben 2017 18:44)