Home Úspěchy žáků Hokejbal 8.-9. ročníku

Hokejbal 8.-9. ročníku

Dne 20. 4. 2017 se v Opočně na zimním stadionu uskutečnilo okresní kolo v hokejbalu 8.-9. tříd.

Z důvodů konání jiných akcí školy ve stejném datumu, museli naši školu reprezentovat žáci nejen z 8. a 9. ročníků, ale také z nižších ročníků. Konkrétně nás reprezentovali: Giany Nardelli, Klug Tomáš, Serbousek Jaroslav, Slezák Tomáš, Dvořák Lukáš, Petr Jílek, Adam Šifalda, Michal Hurych, Lukáš Novotný .

I když byli kluci výškově menší a věkově mladší, podávali za naši školu velmi výborné výkony. Po velmi pěkných zápasech se nakonec utkali v nájezdech o páté a šesté místo s Gymnaziem Dobruška, kde bohužel neprostřelili výborně chytajícího Dušana Felcmana. Všichni hráči hráli s velkým nasazením a vybojovali tak krásné 6. místo!!

Všem klukům děkujeme za reprezentaci školy a přejeme další spotovní úspěchy.