Home Úspěchy žáků Atletický čtyřboj

Atletický čtyřboj

V pátek 12. 5. se uskutečnil atletický čtřboj v Týništi nad Orlicí. Závodilo se v následujících disciplínách, ve všech kategoriích pro 2. stupeň.

kategorie III. (6. - 7. třídy) DÍVKY : běh 60m, hod míčkem, skok do dálky, běh 600m

kategorie III. (6.-7. třídy) CHLAPCI: běh 60m, hod míčkem, skok do dálky, 800m

kategorie IV. (8.-9. třídy) DÍVKY: 60m, skok do dálky/skok do výšky, hod míčkem/vrh koullí, běh 800m

kategorie IV (8.-9.třídy) CHLAPCI: 60n, skok do dálky/skok do výšky, hod míčkem/vrh koulí, běj 1000m

Naše škola měla zastoupení ve všech kategriích, dívky z III. kategrie získaly 4. místo, chlapci ze stejné kategorie 5. místo. Ve IV. kategorii dívky získaly opět 4. místo, a chlapci 5. místo. Individuální výkony se nehodnotily. Všechny děti se snažily podat co nejlepší výkon, v mnoha případech si zaběhly či hodily osobní rekord. Určitě stojí za to, se podívat na fotografie, které říkají vše:-)

Naši atleti: Jílek P., Kopecký J., Slezák J., Nardelli G., Klug T., Světlíková K., Piskorová E., Menclová B., Maixnerová S., Matoušková A., Paštiková K., Pultarová, Zelená M., Smolová A., Prokopová N., Šifalda A., Homola F., Hurych M., Abel J., Jirka V.

 

Všem žákům a žákyním děkujeme za vzornou reprezentaci školy! Gratulujeme k dílčím úspěchům!

Forogalerie zde.

Aktualizováno (Čtvrtek, 18 Květen 2017 13:06)