Home Kroužky

Seznam kroužků 2017/2018

název kroužku

jméno vedoucího

den

hodina od - do

ročník

budova, učebna

poznámka

Základy španělštiny

Mgr. Lenka Švandová

čtvrtek

15.00 – 15.45

7. - 9. ročník

čp. 313, jazyková učebna

otevřen

Zábavná logika a deskové hry

Mgr. Dagmar Barnetová

středa

12.45-14.15

1. - 5. ročník

čp. 4, 2.A

otevřen

Matematika profesora Hejného

Mgr. Dagmar Barnetová

čtvrtek

11.35- 12.20 (maximálně 15 dětí)

2. ročník

čp. 4, 2.A

otevřen

BĚLOUN - procvičování k přijímacím zkouškám z matematiky

Mgr. Přemysl Kejzlar

středa čtvrtek

13.30 – 14.15 12.30 – 13.15

9. ročník

čp. 313, 6.A

otevřen

Informatika pro pokročilejší

Mgr. Přemysl Kejzlar

středa nebo čtvrtek

14.30 – 15.15 12.30 – 13.15

7. - 9. ročník

čp. 313, PC učebna

neotevřen pro malý zájem žáků

Florbal I.

Bc. Ondřej Novotný

pondělí nebo středa

14.30 – 15.15 nebo 15.00-15.45

4. - 5. ročník

čp. 313, tělocvična

otevřen

Florbal II.

Bc. Ondřej Novotný

středa nebo pondělí

15.00 – 15.45 nebo 14.30 – 15.15

6. - 7. ročník

čp. 313, tělocvična

otevřen

Florbal III.

Bc. Ondřej Novotný

středa

15.45 – 16.30

8. - 9. ročník

čp. 313, tělocvična

otevřen

Rentiér - kroužek o hospodaření s penězi

Bc. Ondřej Novotný

středa

14.15 – 15.00

8. - 9. ročník

čp. 313, učebna číslo 12

neotevřen pro malý zájem žáků

Šachy

Bc. Ondřej Novotný

středa

13.30 -14.15

4. - 9. ročník

čp. 313, učebna číslo 12

neotevřen pro malý zájem žáků

Kroužek Aj pro 1. – 2. ročník

Mgr. Bc. Monika Vondrušková

středa

12.30 - 13.15

1. ročníky

čp. 4

otevřen

Kroužek AJ pro  3. ročník

Mgr. Eva Végsöová

středa

13.15 - 14.00

3. ročník

čp. 11, 4.B

neotevřen pro malý zájem žáků

Kroužek AJ pro 5. ročník

Mgr. Jaroslava Pachovská

úterý

13.15-14.00

5. ročník

čp. 11, 5.B

otevřen

Učení, to je moje!

Mgr. Jaroslava Pachovská

středa

13.15-14.00

5. ročník

čp. 11, 5.B

otevřen

English Club I.

Mgr. Martina Páleníčková

úterý

13.50 – 14.35

6. – 7. ročník

čp. 313, jazyková učebna

neotevřen pro malý zájem žáků

English Club II.

Mgr. Magda Brandová

středa

13.30 - 14.15

8. - 9. ročník

čp. 313, jazyková učebna

neotevřen pro malý zájem žáků

Začínáme s flétnou

Božena Tymichová

úterý

13.30 - 14.15

1. ročník

čp. 4

otevřen

Flétna - pokročilí

Božena Tymichová

čtvrtek

13.30 - 14.15

2. - 3. ročník

čp. 4

otevřen

Vaření

Naděžda Burýšková

úterý

15.15 - 16.00

2. - 6. ročník

čp.4

otevřen

Vybíjená

Jitka Jurášková, DiS.

čtvrtek

15.20 – 16.05

2. - 3. ročník

čp. 11, tělocvična

otevřen

Vybíjená

Jitka Jurášková, DiS.

čtvrtek

16.05 – 16.50

4. - 5. ročník

čp. 11, tělocvična

otevřen

Čeština hravě

Mgr. Jiřina Kubasová

pátek

13.35 - 14.20

6.- 9. ročník

čp. 313 , humanitní učebna

neotevřen pro malý zájem žáků

Logopedická prevence

Mgr. Michaela Kozáková

pondělí

12.30 - 13.15

1. - 2. ročník

čp. 4

zrušen pro malý zájem žáků

Pěvecký kroužek

Mgr. Stanislav Hájek

pátek

14.15-15.00

1.-5. ročník

čp. 313, učebna HV

neotevřen pro malý zájem žáků

Fotografování

Lenka Veverková, DiS.

úterý

13.15 – 14.00

4. – 6. ročník

čp. 11

zrušen pro malý zájem žáků

Výtvarný

Věra Berkovcová

pondělí

13.00 - 13.45

1. - 5. ročník

čp. 4

otevřen

Umím si vyrobit sám

Pavel Trenčan

úterý

14.15 - 15.00

1. - 9. ročník

čp.11, školní dílna

otevřen

Aktualizováno (Pondělí, 15 Leden 2018 12:05)