Home Úspěchy žáků Atletický čtyřboj

Atletický čtyřboj

Ve čtvrtek 24. 5. se naši žáci a žákyně účastnili atletického čtyřboje družstev v Týništi nad Orlicí.

Soutěžili v disciplínách: běh na 60m, hod kriketovým míčkem, skok daleký a běh na 600m (dívky), 800m (chlapci). Zmínit můžeme osobní úspěchy v jednotlivých disciplínách, např. Jakub Slezák vyhrál nad všemi chlapci v běhu na 60m s časem 7,8s. Nicol Kujalová byla v běhu na 60m druhá mezi děvčaty - s časem 9,2s. Všichni si disciplíny rádi vyzkoušeli na atletickém stadionu, jelikož u nás sportoviště pro přípravu na soutěže a sportování dětí nemáme. Někteří opět startovali poprvé z bloků se startovací pistolí.

Dívky po půldenním sportování skončily na 7. mmístě, chlapci získali 3. místo!

Všem děkujeme na reprezentaci školy a přejeme další sportovní úspěchy!

 

Za dívky reprezentovaly školu: Míša Vojnarová, Andrea Matoušková, Nicol Kujalová, Sára Maixnerová

Za chlapce reprezentovali: Jakub Slezák, Jiří Kopecký, Lukáš Dvořák, Adam Petera, Daniel Mudroch

Fotogalerie z atletického čtyřboje naleznete zde.

Aktualizováno (Středa, 30 Květen 2018 07:12)