Home Kroužky

Seznam nabízených kroužků 2018/2019

Název kroužku

Jméno vedoucího

Den

Hodina od - do

Ročník

Budova, učebna

Poznámka

Klub matematiky prof. Hejného a deskových her

Mgr. Dagmar Barnetová

čtvrtek

11.45 - 13:15

3. roč.

čp. 11 (v průchodu), 3. A

zdarma, placeno z projektu, 32 schůzek

Florbal I.

Bc. Ondřej Novotný

středa

12:45 - 13:30

4.- 6. roč.

tělocvična 313 (u pošty)


Florbal II.

Bc. Ondřej Novotný

středa

15:00 - 15:45

7.- 9. roč.

tělocvična 313 (u pošty)


Opakování z matematiky pro 9. r

Mgr. Přemysl Kejzlar

dle dohody

13:30 - 14:30

9. roč.

čp. 313,  9.B nebo 7.A (u pošty)

zdarma, placeno z projektu, 16 schůzek

Klub čtenářské gramotnosti

Naděžda Burýšková

pondělí

14:15 - 15:45

1. -3. roč.

čp.4 (u kostela)

zdarma, placeno z projektu, 16 schůzek

Vaření

Naděžda Burýšková

úterý

14:15 - 15:45

2 .- 5. roč.

čp. 4 (u kostela)


Badatelský klub

Věra Matoušková

pondělí

14:35-16:05

3.- 5. roč.

čp.313, přírodovědná učebna (u pošty)

zdarma, placeno z projektu, 16 schůzek

Vybíjená

Mgr. Jarmila Volánková

úterý

14:15 - 15:00

2. - 3. roč.

tělocvična čp. 11 (v průchodu)


Vybíjená

Mgr. Jarmila Volánková

úterý

15:10 - 15:55

4. - 5. roč.

tělocvična čp. 11 (v průchodu)


Fotografický kroužek

Lenka Veverková, DiS.

pondělí

14:00 - 15:30

5.-7. roč.

čp.11 , 5.B (v průchodu)


Kroužek AJ pro 3. ročník

Mgr. Jaroslava Pachovská

úterý

13:15 - 14:00

3. roč.

čp. 11, 4. B ( v průchodu)


Barevný minivolejbal

Mgr. Lenka Švandová, Karel Švanda

úterý

15:00 - 15:45

3. - 5. roč.

tělocvična čp. 313 (u pošty)


Volejbal

Mgr. Lenka Švandová

úterý

15:45 - 16:30

2. st.

tělocvična čp.  313 (u pošty)


Základy španělštiny

Mgr. Lenka Švandová

středa

13:30 - 14: 15

2. st.

jazyková učebna, čp. 313 (u pošty)


Doučování žáků

Mgr. Jarmila Volánková

středa

13:30 - 14:30

4.A

budova čp. 11, 4.A (v průchodu)

zdarma, placeno z projektu, 16 schůzek.

Začínáme s flétničkou začátečníci

Božena Tymichová

čtvrtek

13:15 - 14:00

1. třída

čp. 4, 1.B (u kostela)


Pokračujeme s flétničkou

Božena Tymichová

čtvrtek

14:00 - 14:45

2. - 3. třída

čp. 4, 1. B (u kostela)


Klub matematiky prof. Hejného - Zážitková matematika

Bc. Ondřej Novotný

středa

13:30-15:00

pouze pro 7.A

čp. 313, 7. A (u pošty)

zdarma, placeno z projektu, 32 schůzek

Doučování žáků

Bc. Ondřej Novotný

pátek

13:30 - 14:30

7.A

čp. 313, 7. A (u pošty

zdarma, placeno z projektu, 16 schůzek

Logopedická prevence

Mgr. Michaela Kozáková

čtvrtek

12:15 - 13:00

1.-2. roč.

čp. 4 ( u kostela)


Doučování žáků

Mgr. Jaroslava Pachovská

středa

13:30-14:30

4. roč.

čp.11, 4.B (v průchodu)

zdarma, placeno z projektu, 16 schůzek

English Club

Mgr. Magda Brandová

útery

13:30-15:00

6. roč.

čp. 313, 9.B (u pošty

zdarma, placeno z projektu, 16 schůzek

Učení, to je moje!

Mgr. Markéta Jelenová

středa

13:00-13:45

5. roč.

čp. 11, 5.A (v průchodu)


Zdokonalujeme se v češtině - doučování

Mgr. Jiřina Kubasová

středa

13:30 - 14:15

8.- 9. ročník

čp.313 (u pošty)

zdarma, placeno z projektu, 16 schůzek

Doučování žáků

Mgr. Eva Vegsöová

středa

13:30-14:30

5. ročník

čp.11, 5.B ( v průchodu)

zdarma, placeno z projektu, 16 schůzek

Umím si vyrobit sám

Vratislav Petr

pondělí

14:00 - 14:45

od 2. ročníku

čp. 11, školní dílna (v průchodu)


Jak nakupovat (finanční gramotnost)

Vratislav Petr

pondělí

13:15 - 14:00

od 3. ročníku

čp. 11, učebna reedukace (v průchodu)


Aktualizováno (Čtvrtek, 11 Říjen 2018 20:28)