Home Úspěchy žáků Okresní přebor v barevném minivolejbalu

Okresní přebor v barevném minivolejbalu

Děti 1. a 2. tříd z kroužku minivolejbalu se v rámci projektu Barevný minivolejbal do škol zúčasnily Okresního přeboru v barevném minivolejbalu v sobotu 7. 12. 2019. Barvy minivolejbalu znamenají rozdílná pravidla pro hru a naše děti se zvládly naučit v zájmovém kroužku pravidla žlutého minivolejbalu.

Děti utvořily tři družstva - hrálo se ve dvou skupinách, v každé skupině bylo 8 družstev. Družstvo A Tošovská Ella, Joudová Barbora a Školník Michal obsadilo sice 8. místo, ale během sedmi zápasů nabralo spoustu užitečných zkušeností a jejich hráčské dovednosti se velmi lepšily, věříme, že příště podají ještě lepší výkon. Družstvo B ve složení Junek Robert, Lang Dominik a Smola Petr obsadili krásné 3. místo! Měli shodný počet bodů s družstvem na 2. místě, ale rozhodoval počet uhraných míčů a těch měl soupeř více. Družstvo C ve složení Vondruška Jakub a Drahorád Matěj obsadilo pěkné 5. místo, někdy jim vítězství v zápasu uniklo o pouhý bod.

I když to byl pro děti jejich první okresní přebor, všechny si vedly výborně! Naučily se hře fair play, podaly ruce soupeři po skončení každého zápasu a nakonec byly všechny děti odměněny malou sladkostí.

Prozatím budeme pilovat dovednosti, jak být ještě lepší, a už teď se těšíme na další okresní přebor v lednu 2020.

Fotogalerie z přeboru zde.

Aktualizováno (Pondělí, 09 Prosinec 2019 15:13)