Home Aktuality V Ý S L E D K O V Á L I S T I N A - KARLOVARSKÝ SKŘIVÁNEK 2020

V Ý S L E D K O V Á L I S T I N A - KARLOVARSKÝ SKŘIVÁNEK 2020

V Ý S L E D K O V Á   L I S T I N A

KARLOVARSKÝ SKŘIVÁNEK    Opočno     2020

K ATEGORIE A1

1. místo s postupem               Tačíková Eva                         (ZŠ Dobruška, Fr. Kupky)

1. místo s postupem               Šubrtová Bára                       (ZŠ České Meziříčí)

2. místo                                Pavel Václav                          (ZŠ Dobruška, Fr. Kupky)

3. místo                                Štěpánová Nikola                   (ZŠ Dobruška, Fr. Kupky)

Šmákalová Monika                  (ZŠ České Meziříčí)

Koráb Adam                          (ZŠ Solnice)

KATEGORIE A2

1. místo s postupem               Votroubková Alena                (ZUŠ Opočno)

2. místo                                  Kolaříková Sára                      (ZUŠ Chlumec n.C.)

3. místo                                  Chaloupková Kristýna            (ZUŠ Opočno)

 

KATEGORIE B

1. místo s postupem               Hlávková Michaela                (ZŠ České Meziříčí)

Dubánek Daniel                     (ZŠ Dobruška, Fr. Kupky)

2. místo                                   Liška Kristián                          (ZŠ Dubenec)

Plašilová Adriana                    (ZŠ Dobruška, Fr. Kupky)

3. místo                                  Žilka Lubomír                          (ZŠ Jaroměř)

Ducháčová Adéla                   (ZŠ Jaroměř)

 

Čestné uznání                         Bajza Jakub                             (ZŠ Jaroměř)

 

KATEGORIE C1

1. místo s postupem               Tomek Pavel                           (ZUŠ Náchod)

Kolinská Anna                         (ZUŠ Chlumec n.C.)

2. místo                                  Štursová Veronika                  (ZUŠ Třebechovice)

3. místo                                  Grabműllerová Nicol              (ZUŠ Opočno)

 

KATEGORIE C2

1. místo s postupem               Pech Oliver                             (ZUŠ Hradec Králové, Habrmanova)

2. místo                                  Čonková Anna                        (ZUŠ Náchod)

3. místo                                  Hamanová Klára                     (ZUŠ Hradec Králové, Habrmanova)

FOTOGALERIE

Aktualizováno (Neděle, 23 Únor 2020 18:04)