Home Školní jídelna

Dana Macková
Lenka Zárybnická

Kontakt: 494 667 210, 775 426 583

Nahlašování a odhlašování obědů v případě nemoci dítěte -  den  dopředu, v  případě  dohody  s  vedoucí  ŠJ  Opočno  nejdéle  do  8.00 hod. ráno.

- žák  má  nárok  na  oběd do  jídlonosiče  jen  v  první  den  nepřítomnosti.

Obědy lze platit hotově, hromadným  převodem z účtu, nebo sporožirem - formou  zálohy

Platba  v  hotovosti:

Formou  zálohy  /na září vždy  od  20. srpna  do  15. září. /

Na  měsíc  říjen: od  20. září  do  30. září

/další  měsíce  vždy  ZÁLOHOVĚ od  20 dne  do  ukončení  měsíce/.

Platba  z  účtů:

Záloha  na  stravné  za  měsíc  září  bude  pro  předem  přihlášené  strávníky  sražena  vždy  20. srpna.

/Kdo  se  přihlásí  později,  zaplatí  stravné  na  září  v  hotovosti  a  z  účtu  se  mu  strhne  záloha  až na  říjen

/dne  20. září/

Pro cizí strávníky je cena oběda stanovena na 58,- Kč

Podrobné  další  informace

- sekce  PROVOZNÍ  ŘÁD

- sekce E-OBJEDNÁVÁNÍ

- sekce ALERGENY

- sekce JÍDELNÍ  LÍSTEK

O školní jídelně:

Cena  oběda:

Žáci 7 až 10 let        Finanční norma na potraviny   24.- Kč                 - Cena  oběda           24.- Kč

Žáci 11 až 14 let      Finanční  norma na potraviny  26.- Kč                 - Cena  oběda           26.- Kč

Žáci 15 až 18 let      Finanční  norma na  potraviny 28.- Kč                 - Cena  oběda           28.- Kč

Cizí  strávníci           Finanční  norma  na  potraviny   28.- Kč

Mzdová  režie                           15.- Kč

Provozní  režie                          14.-Kč

Zisková  přirážka                         1.-Kč

------------------------------------------------------------------

Cena oběda celkem                   58.-Kč

VÝDEJ obědů :     Cizí  strávníci /do  jídlonosiče nebo  do  jídelny/ :  10.30 hod. až 11.25 hod.

/v případě dohody až do 13.25 hod./

Žáci a zaměstnanci ZŠ Opočno:                               11.25 hod. až 13.25 hod.

Upozornění:

V případě  dotazů  na  podrobosti  ohledně  stravovacích dnů  a  výši  platby  za  obědy /počet přihlášených, odhlášených dnů/ napište dotaz na e-mail ŠJ, telefonicky  nebo  osobně  ve  ŠJ  a ráda  Vám  podrobnosti  sdělím.

Zájemci  o  stravování  ve  ŠJ  v  Opočně  se  mohou  přihlásit  u  vedoucí  ŠJ, obědy  se  platí  na  měsíc  dopředu.

Cena  oběda  pro  cizího  strávníka : 58.- Kč

Vedoucí  ŠJ  v  Opočně: Eva  Faltová

Aktualizováno (Čtvrtek, 10 Srpen 2017 16:57)