Home Aktuality

Seznam žáků 1.A a 1.B

Zde naleznete seznamy rodělení žáků do prvních tříd školního roku 2019/20

Aktualizováno (Středa, 03 Červenec 2019 06:30)

Prázdniny 2019

Přejeme všem žákům naší školy krásné prázdniny, plné sluníčka a pohody.

Prázdninový provoz v ZŠ Opočno:

úřední hodiny vždy v pondělí od 9 do 11 hodin budova školy v Nádražní ulici čp. 313 (u pošty)

Školní rok 2019/20 začíná 2. září 2019 v 8 hodin.

Aktualizováno (Úterý, 03 Září 2019 19:45)

Odpoledne s družinou

Na středu 19. června si žáci 8. A připravili pro své mladší kamarády, kteří navštěvují školní družinu, hravé odpoledne se zábavnými a sportovními soutěžemi. Děti z 1. - 3. třídy běžely slalom a házely míčem, popraly se se skládačkou dinosaura a motýla a zkusily se dostat z motanice svých vlastních rukou. Házely také na pyramidu z plechovek, kreslily se zavázanýma očima a vzpomínaly, jaké předměty jsou ukryté pod šátkem. Všichni zvládli výborně dokonce petang i házení kroužky a uhodli všechny pohádkové postavy. Bylo to podařené a veselé odpoledne!

FOTOGALERIE ZDE

Aktualizováno (Čtvrtek, 08 Srpen 2019 13:15)

Florbalový den

V pondělí 24.6. se na zimním stadionu v Opočně konal florbalový den pro 2. stupeň naší školy. Hlavním organizátorem této akce byl Honza Slavkay, který připravil leták, rozpis, rozhodčí, a pozval všechny třídy na turnaj. Celý turnaj probíhal v uvolněné atmosféře blížících se prázdnin, a dle slov Honzy - nehraje se na výsledek, ale jde o to si hru s celou třídou užít. Děkujeme Honzovi a dalším organizátorům, stejně jako všem zúčastněným hráčům (chlapcům i dívkám), že se zúčastnili tohoto turnaje a hráli fair - play.

Dětský den

V naší škole je hezkou tradicí, že žáci 9. ročníku připravují ke Dni dětí sportovní, poznávací a zábavné soutěže pro své mladší spolužáky z 1. až 5. ročníku. V pátek 31. května se mladší děti za asistence klaunů proháněly v parku na koloběžkách, skákaly v pytlích, házely míčkem na cíl, poznávaly záhadné předměty ukryté v pestrobarevných roztocích, různá koření podle jejich vůně a všelijaké předměty jen podle hmatu. Mohly také osvobodit princeznu zakletou do žáby nebo trénovat hru kubb. Dopoledne si užili ti malí i ti velcí!

FOTOGALERIE ZDE

Aktualizováno (Čtvrtek, 08 Srpen 2019 13:16)

Více článků...