Home Aktuality

ÚSPĚCHY ŽÁKŮ V DĚJEPISNÉ OLYMPIÁDĚ

Každým rokem se žáci naší školy účastní dějepisné olympiády. Letošní ročník byl zaměřen na události přelomu 19. a 20. století. V okresním kole nás reprezentovali Josef Souček z 8.A, Jiří Kopecký a Tereza Říčařová z 9.A. V konkurenci s žáky víceletých gymnázií podali všichni vynikající výkony. Nejlépe si vedl Josef Souček, který skončil na 3. místě. Jiří Kopecký byl 4. a Tereza Říčařová 13. z celkového počtu 25 soutěžících.

Blahopřejeme a děkujeme za výbornou reprezentaci školy.

Aktualizováno (Čtvrtek, 23 Leden 2020 07:16)

Sedmáci pomáhají

Žáci 7.A se před vánočními svátky zapojili do výzvy z Opočenských novin a uspořádali si ve třídě potravinovou sbírku. Každý přinesl něco potřebného, takže jsme s radostí mohli odevzdat plnou tašku potravin do Informačního centra. Věříme, že potraviny udělají potřebným radost.

Aktualizováno (Pátek, 20 Prosinec 2019 08:00)

VÁNOČNÍ SOUTĚŽ

Žáci 7. A si před letošními Vánocemi připravili pro ostatní třídy Velkou vánoční soutěž o nejkrásnější výzdobu a nejkrásnější vánoční stromek. Sami soutěž vymysleli, připravili plakáty, diplomy a ceny. Soutěž také sami vyhodnotili. Všechny třídy ve škole se do soutěže zapojily, některé opravdu velmi horlivě. Vybrat jen jednu nejlepší třídu bylo opravdu těžké, vítězem se nakonec stala třída 3. B, na druhém místě se umístila 1. B a na třetím místě třída 3. A. Poděkování si ale zaslouží určitě všechny třídy, které se zúčastnily a také 7. A za organizaci soutěže!! Výzdobu tříd a také plakát a diplomy si můžete prohlédnou ve fotogalerii.

Aktualizováno (Čtvrtek, 19 Prosinec 2019 08:18)

SOUTĚŽ HLEDÁME NEJLEPŠÍHO MLADÉHO CHEMIKA ČR

Také v tomto školním roce se žáci naší školy zúčastnili regionální soutěže - HLEDÁME NEJLEPŠÍHO MLADÉHO CHEMIKA ČR. Školního kola se zúčastnilo celkem 22 žáků 9. třídy, do krajského kola v Pardubicích postoupili 3 žáci. Ve velmi těžké konkurenci 441 soutěžících se skvěle umístili. Tereza Říčařová – 99. místo, Jiří Kopecký – 112. místo a Tomáš Potoček – 220. místo. Blahopřejeme a děkujeme za výbornou reprezentaci školy.

Propozice pro soutěž Karlovarský skřivánek 2020

Propozice pro soutěž Karlovarský skřivánek 2020 kde stažení ZDE v pdf.

Více článků...