V únorovém týdnu jsme ve družině s dětmi prvních a druhých ročníků prožívali projektový týden na téma masopust a karneval. Celý týden děti vyráběly různé masky, škrabošky a klauny. Svými výrobky poté vyzdobily školu, která se proměnila v pestrobarevnou veselou budovu. Vyvrcholením byl karneval, který bohužel děti musely mít v každém oddělení zvlášť, ale i přesto si krásné odpoledne velmi užily. Všechny děti se na tento karnevalový den moc těšily a přinesly si krásné masky. Některé maminky připravily malé pohoštění a děti si užívaly hudbu, tanec, drobné soutěže a plnění úkolů, za které na ně vždy čekala malá odměna. I přesto, že se karneval nemohl konat v tělocvičně pro všechna oddělení společně, si děti tento den i celý týden velmi užily. A my jsme rády, že jsme vše stihli ještě před uzavřením škol.

Už se moc těšíme, až se opět s dětmi budeme moci vidět zpět ve škole a prožívat společně další družinová dobrodružství.

Vychovatelky školní družiny.