První den lyžařského výcviku z pohledu žáků

Letošní lyžařský výcvikový kurz začal netradičně – antigenním testováním. Následně jsme společnými silami přenosili lyže, běžky a další potřebné vybavení k místu odjezdu. Cesta netrvala příliš dlouho, za chvíli jsme byli ve Zdobnici. Všichni jsme byli překvapeni množstvím sněhové pokrývky, včetně pana řidiče. Po vybalení věcí jsme byli seznámeni s pravidly pobytu a poučeni o bezpečnosti. Po dobrém obědě a dvouhodinovém odpočinku jsme se přesunuli na svah, kde nás učitelé rozdělili do tří družstev.

Družstvo č. 1: Nikolas K., Nela S., Nela F., Matouš P., Ema P., Anna J., David D., Dora J., Majda P., Martin H., Karolína F.

Družstvo č. 2: Liliana J., Karolína P., Dominik M., Matěj H., David P., Tomáš P., Vojta B., Samuel M., Amálie U., Lucka F., Lucka Z.

Družstvo č. 3: Tonda T., Ondra Š., Daniel Ch., Ivana B., Andrej B., Emílie F., Nicol G., Natálie T., David B., Martin T., Pepa R., Michal N.

Po dobu výcviku nás provázelo příznivé, chvilkami i slunečné počasí. Lyžovali jsme necelé dvě hodiny a vrátili se zpět na chatu. Následovala večeře a poté přednáška o bezpečnosti na horách. Celý den jsme si moc užili a moc jsme se nasmáli.

Fotografie z kurzu jsou k nahlédnutí zde na stránkách ve složce FOTOGALERIE 2021/22.