V prosinci 2020 probíhala na naší škole rekonstrukce školní knihovny a učebny reedukace. Obě učebny byly přemístěny do jedné místnosti, aby je mohl efektivněji využívat větší počet žáků.

V měsíci květnu  byly  do knihovny zakoupeny variabilní stoly pro učitele a žáky.

Knihovnu mohou navštěvovat nejen žáci z 1. stupně, ale i děti ze školní družiny. Knížky poslouží k rozvoji jejich čtenářských dovedností. Mohou se zde realizovat také čtenářské dílny. Na své si přijdou milovníci knih různých žánrů. Celkem je zde na výběr 1173 kusů knih.

Druhou část moderně vybavené učebny využívají žáci se specifickými poruchami učení při individuální výuce. Mají zde k dispozici velké množství různých pomůcek, her, programů na PC a dalších materiálů.