Ve čtvrtek 7. března se konalo okresní kolo turnaje základních škol ve florbalu v kategorii II. Naši školu reprezentoval tým 12 chlapců ze 4. a 5. tříd. Turnaje se zúčastnilo 6 týmů, hrálo se systémem „každý s každým“ 3+1 (brankář).

Hned v prvním zápase utrpěli naši kluci porážku, což v první chvíli trochu podlomilo jejich morálku a předchozí nadšení, ale nakonec se během pauzy dali do kupy a že se poučili z chyb se ukázalo v dalších utkáních. Se silným domácím soupeřem (celkově na 2. místě) vybojovali remízu 1:1, pak už následovala i dvě zasloužená vítězství, obě skóre 6:2 a poslední zápas prohráli 1:3 s celkovým vítězem turnaje. A tak si naši kluci přivezli z Voděrad nejen pohár, medaile a diplom za krásné 3. místo, ale i důležitou zkušenost 

Gratulujeme a děkujeme za úspěšnou reprezentaci naší školy.

Více fotografií ze zápasů naleznete v sekci Fotogalerie 2021/22 – Sportovní akce.