Předposlední týden školního roku jsme si, my deváťáci, připravili akci „Týden trochu jinak“.

V pondělí žáci přišli v pohodlném oblečení. Župany, pyžama a tepláky byly velice populární. V úterý byl den celebrit – čili postavy z filmů, herci nebo zpěváci. Ve středu přišly holky jako kluci a kluci se oblékli jako holky. To sklidilo nejen úspěch u žáků, ale i u učitelů. A na čtvrtek připadl den bez batohů. Do toho se zapojilo nejvíce lidí a my jim za to velice děkujeme.

Myslíme si, že jsme tyto dny před prázdninami trochu odlehčili a alespoň nám rychleji utekly. Žáci z ostatních tříd se skvěle zapojili a byli velice kreativní. My jim za takový ohlas děkujeme a budeme rádi, když budoucí deváťáci připraví něco podobného.

Žákyně z 9. A

Mnoho vtipných fotografií si můžete prohlédnou ve fotogalerii na webových stránkách školy.