Ve středu 21.9. 2022 se konalo okresní kolo v přespolním běhu v Solnici. Naši školu reprezentovali žákyně a žáci 5. – 9. ročníků. Už cestou na závod panovala v autobuse pozitivní nálada a žáci se těšili. Skvělá nálada se promítla i na startu závodů, v nichž si naši reprezentanti vedli na výbornou.

Závodu se zúčastnilo celkem 11 škol. V kategorii II. (4. a 5. ročníky) obsadili naši žáci 6. místo. V kategorii III. (6. a 7. ročníky) vybojovaly naše dívky krásné 2. místo. O jediný bod jim unikl postup do krajského kola. Chlapci v kategorii III. zvítězili a postoupili do krajského kola, které se bude konat v Jičíně. V kategorii IV. (8. a 9. ročníky) naše dívky velmi statečně bojovaly a nakonec obsadily 5. místo. Chlapci v kategorii IV. se umístili na krásném 2. místě.

Žáci předvedli skvělé výkony.

Všechny účastníky chválíme za vzornou reprezentaci naší školy a děkujeme jim za skvělé sportovní výkony.

Více fotografií z přespolního běhu naleznete v sekci Fotogalerie 2022/23 – Sportovní akce.