V pondělí 21.11. 2022 se konalo okrskové kolo ve florbale v nedaleké Dobrušce. Naši školu reprezentovali žáci 6. a 7. ročníků. Už po cestě na turnaj panovala mezi žáky pozitivní nálada.

Okrskového kola se zúčastnilo celkem 7 základních škol. Postoupit do okresního kola mohly pouze 2 školy. Naši žáci předvedli velice zodpovědný, týmový a bojovný výkon. Z celkových šesti zápasů vybojovali čtyři vítězství a dvě remízy s celkovým skóre 10:1 a umístili se na krásném a především postupovém druhém místě.

Po velice vydařeném okrskovém kole následovalo kolo okresní, které se konalo 1. 12. 2022 v Rokytnici v Orlických horách. Do okresního kola se probojovalo 6 nejlepších škol ze tří okrsků. Naši žáci předvedli opět velmi dobré výkony, kdy neprohráli ani jeden zápas, a vybojovali 3 vítezství a dvě remízy. V celkovém součtu obsadili krásné druhé místo s celkovým skóre 8:3.

Všem žákům patří veliká pochvala za předvedené výkony a reprezentaci školy nejen na hřišti.