V úterý 20.12. 2022 se konalo okresní kolo v halové kopané v nedalekých Voděradech. Naši školu reprezentovali žáci 6. a 7. ročníků. I přes brzké ranní vstávání panovala v autobuse pozitivní a soutěživá nálada.

Turnaje se zúčastnilo celkem 5 základních škol. Naši žáci předvedli velice zodpovědný, týmový a bojovný výkon. Z celkových čtyř zápasů vybojovali tři vítězství, pouze jednou prohráli. Po vyrovnaných zápasech se nakonec umístili na krásném druhém místě.

Na závěr proběhla individuální soutěž v pokutových kopech, ve které se dostal do finále Stanislav Monček, který se rovněž umístil na krásném druhém místě.

Všem žákům patří veliká pochvala za předvedené výkony a reprezentaci školy nejen na hřišti.