V pátek se po roce uskutečnilo okresní kolo ve volejbalu dívek 8. – 9. tříd v Rychnově nad Kněžnou. Jelikož se letos přihlásilo letos rekordní počet družstev – sedm, proto se soutěžilo na dvě skupiny. Skupina, v které hrála i děvčata z Opočna, měla dohromady 4 družstva, takže nás čekalo 6 setů. Hned 1. hraný set s rychnovskou základní školou naše děvčata vyhrála. Za dopoledne děvčata vybojovala ještě další vyhraný set, ale především dívky nasbíraly cenné zkušenosti a ve všech zápasech a předváděly výborné výkony, zápasy mezi družstvy byly vyrovnané.

Děkujeme děvčatům za reprezentaci školy a vynikající podaný výkon při hře. Doufáme, že je volejbal bude nadále bavit a rády si zahrají volejbal třeba i ve svém volném čase.