V pondělí 16.10. se konalo okrskové kolo ve florbale v nedaleké Dobrušce. Naši školu reprezentovaly žákyně z 8. a 9. ročníků.

Turnaje se zúčastnilo celkem 6 družstev a postoupit na dále mohly pouze tři školy. Dívky hned v prvním zápase nestačily na domácí favorizovanou Dobrušku a prohráli 4:6. V dalších čtyřech zápasech se dařilo a dívky vyhrály všechny z nich. Tím pádem skončili na krásném a hlavně postupovém 2. místě.

Okresní kolo se konalo opět v Dobrušce ale tentokrát 13.11. v hale Pulická. Turnaje se zúčastnilo celkem 6 škol. Po napínavých soubojích dívky nakonec vybojovali krásné 3. místo a odvezli si pohár.

Všem žákyním patří veliká pochvala za předvedené výkony a reprezentaci školy nejen na hřišti.