Poslední říjnový den bylo ve školní družině nezvykle rušno. Aby ne!  Pozvali jsme rodiče, aby s námi prožili strašidelné odpoledne. Hlavním úkolem bylo vydlabat dýni, fantazii se meze nekladly. Dlabání dýní bylo náročné, ale v přátelské atmosféře, obohacené dobrotami od maminek, rychle utíkalo. Kdo měl vydlabáno, mohl si projít pátrací zašifrovanou strašidelnou stezku a získat sladkou odměnu. Největším překvapením odpoledne byla naučně-strašidelná procházka městem s panem Pavlem Andělem, který dětem a rodičům nadšeně vyprávěl o památkách z dob dávno minulých. No a kolik jsme vydlabali dýní? Napočítala jsem jích přes 40, a tak mohly svítící následujícího rána, ozdobit okolí školy. Velmi děkujeme všem rodičům za účast a za občerstvení, velké poděkování patří panu Andělovi za krásné poučné vyprávění. Budeme se na Vás moc těšit na Vánočních dílničkách.