V týdnu 22.-26.1. jsme ve škole uspořádali obrácený týden. Probíhal zajímavě a bláznivě. První den jsme učební pomůcky přinesli v netradičních obalech a předmětech. Druhý den zase dívky přišly oblečené za chlapce a chlapci jako dívky. Ve středu jsme se vymódili – kluci „nahodili“ obleky a dívky se oblékly do společenských šatů. Ve čtvrtek byl den, kdy se každý mohl obléknout do libovolného kostýmu. Viděli jsme tak superhrdiny, válečníky a další. Poslední den tomu všemu nasadil korunu, protože se žáci oblékli jako někteří učitelé naší školy. Do celého týdne se zapojila i řada pedagogů, což nás potěšilo. V pátek učitelé udělali překvapení pro jednoho ze svých kolegů – pana učitele Wagnera, který je známý svými češtinářskými tričky. Všichni se převlékli za něho a na triko si připnuli papír s nápisem „Myluju češťynu“. Týden se podle našeho názoru povedl a užili jsme si spoustu legrace.

Natálie Lunková, Vanesa Kliková

Fotogalerii z obráceného týdne jsou k vidění ve fotogalerii.

Mgr. Linda Bachurová