Den druhý

Den plný poznání i zábavy v centru Londýna – u Parlamentu, Buckinghamského paláce, na Trafalgarském náměstí a s voskovými idoly u Madame Tussauds. Plni dojmů a únavy jsme se ve večerních hodinách odebrali k hostitelským rodinám. 

Den třetí

Cestou do Cambridge jsme ještě stihli navštívit letecké muzeum v Duxfordu, kde si hlavně hoši přišli na své. V Cambridge už na nás čekali tamní průvodci, kteří se nám hodinu věnovali a skvostnou angličtinou vyprávěli o univerzitě a životě ve městě plném chytrých hlav. Počasí nám stále přeje.

Den čtvrtý

Užili jsme si den u oceánu a zažili jsme silný vítr, což bylo dětmi vyhodnoceno jako velké dobrodružství. Navštívili jsme Sea Life v Brightonu a stihli jsme i menší nákupy. Kdo se ztratil, ten se brzy našel 😀

Den pátý

Poslední den jsme se vrátili do centra Londýna, pokochali se tamními pamětihodnostmi a pozorovali západ Slunce ze čtvrti Greenwich od nultého poledníku. Večer jsme si nechali (pro některé) nepříjemně zhoupnout žaludky na trajektu a nyní už jsme na cestě domů.