V týdnu 7. – 11. 10. 2024 se konala okrsková kola ve florbale v nedaleké Dobrušce. Naši školu reprezentovali žáci 6. – 9. ročníků.

Ve čtvrtek 10.10. se uskutečnil turnaj pro žáky 8. a 9. ročníků. Turnaje se zúčastnilo celkem 6 škol. Na postup do dalšího kola mohly pomýšlet pouze 2 týmy. Naši žáci předvedli skvělé individuální i týmové výkony. Neprohráli jediný zápas a umístili se na 1. místě, které zaručuje postup do okresního kola.

V pátek 11. října 2024 se uskutečnil turnaj pro žáky 6. a 7. ročníku. Turnaje se zúčastnily 4 základní školy. Stejně jako u starších mohly na postup pomýšlet pouze 2 školy. Naši žáci předvedli velice zodpovědný, týmový a bojovný výkon, díky kterému se umístili na krásném druhém a především postupovém místě.

Všem hráčům patří obrovská pochvala za jejich nasazení, skvělou reprezentaci školy a sportovního ducha, který předvedli nejen na hřišti, ale i mimo něj.

Mgr. Daniel Michl