Home Úspěchy žáků Okresní kolo v hokejbalu 6.-7.třídy

Okresní kolo v hokejbalu 6.-7.třídy

Dne 18. 4. 2017 se v Opočně na zimním stadionu uskutečnilo okresní kolo v hokejbalu 6.-7. tříd.

Naši školu zdatně reprezentovali žáci: Giany Nardelli, Klug Tomáš, Slavkay Jan, Serbousek Jaroslav, Slezák Tomáš, Dvořák Lukáš, Petr Jílek, Jiří Kopecký, Marek Kotland.

Kluci pouze jednou prohráli, a to 0:1 právě v souboji o postup do finále. Gólman Petr Jílek tedy kromě tohoto jednoho gólu všechny ostatní střely vychytal. Za zmínku stojí střelci tohoto dne: Jiří Kopecký - 5 gólů, Giany Nardelli - 4 góly, Lukáš Dvořák - 1 gól. Všichni hráči hráli s velkým nasazením a vybojovali krásné 3. místo!!

I když do krajského kraje kluci nepostupují, i tak jim blahopřejeme k úspěchu, děkujeme za reprezentaci školy a přejeme další spotovní úspěchy.

Fotogalerie z turnaje zde.

Aktualizováno (Středa, 19 Duben 2017 09:31)