Home Úspěchy žáků Okresní kolo McDonald´s CUP ve fotbale

Okresní kolo McDonald´s CUP ve fotbale

Dne 2. a 4. května se uskutečnilo okresní kolo ve fotbale - McDonald´s CUP. Letošní ročník byl jubilejní - 20.

Kategorie A (1. - 3. třída) se hrála v nedaleké Dobrušce. Školu v této kategorii reprezentovali: Andrš Josef, Baláš Michal, Drašnar David, Gramel Jan, Krejčí David, Krunčík Marek, Kupka Ondřej, Monček Stanislav, Serbousek Jakub, Trubač Matěj, Vymetálek Jan, Zelený Miroslav. Nakonec jsme obsadili krásné 5. místo ve velké konkurenci.

Kategorie B (4. - 5. třída) se hrála v Rychnově nad Kněžnou. Školu v této kategorii reprezentovali: Páv Matouš, Sobotka Tobiáš, Ptáček David, Holeček Martin, Hrubý Jáchym, Matoulek Marcel, Přibyl Jakub, Mazáč Robin, Mudroch Daniel, Fábera Šimon, Paštika Radek. Krásné 6. místo je skvělou vizitkou tohoto týmu v široké konkurenci.

Všichni zaslouží pochvalu za odpovědné a předvedené výkony a určitě se těšíme na další akce. Přejeme další sportovní úspěchy!

Poděkování patří p. Sýkorovi za pomoc při organizaci a zapůjčení dresů.

Foto naleznete zde.

Aktualizováno (Čtvrtek, 18 Květen 2017 11:22)