Home Kroužky

Kroužky 2019/2020

název kroužku

vyučující

den/hodina

pro koho

místnost

částka na měsíc

poznámky


Sportuj ve škole

Michael Trubač

středa 13:30-14:15                                 14:15-15:00

1.-4. tř.

tělocvična č. p. 11

zdarma

placeno z projektu

 

Logopedická prevence

Michaela Hejlková

čtvrtek 12:15 - 13:00

1.-2. tř.

budova č.p. 4

placené

 

 

Matematika prof. Hejného a deskové hry

Dagmar Barnetová

středa 11:45 - 13:15

2.tř.

budova č.p. 4

zdarma

placeno z projektu


Doučování

Jarmila Volánková

středa 13:30 - 14:30

5. ročník

budova č. p. 11

zdarma

placeno z projektu

 

Hudební kroužek (flétna, zpěv, pohyb)

Božena Tymichová

čtvrtek 13.00 . 13.45

1. ročník

budova čp. 4

placené

 

 

Hudební kroužek (flétna, zpěv, pohyb)

Božena Tymichová

čtvrtek 13.45 . 14.30

pokročilí

budova čp. 4

placené

 

 

Klub čtenářské gramotnosti

Naděžda Burýšková

pondělí 13.30 - 15.00

2. - 4. ročník

budova čp. 4

zdarma

placeno z projektu

 

Kroužek vaření

Naděžda Burýšková

úterý 14.15 - 15.45

2. - 5. ročník

budova čp. 4

placené

 

 

Barevný minivolejbal

Lenka Švandová

pondělí 12.15 - 13.00

1. - 3. ročník

budova č. p. 313

placené

 


Barevný minivolejbal

Lenka Švandová

pondělí 13.00 - 13:45

4. - 5. ročník

budova č. p. 313

placené

 

NEOTVÍRÁ SE

Volejbal pro 2. stupeň

Lenka Švandová, Daniel Michl

středa 15:00 - 15:45

6. - 9. třída

budova č. p. 313

placené

 

 

Fotografický kroužek

Veverková Lenka

pondělí 13:20-14:05

6. - 8.třída

budova čp. 313

placené

 

 

Doučování

Jaroslava Pachovská

pondělí 14.00-15.00

3. ročník

budova č.p.11

zdarma

placeno ze šablon II

 

Kroužek AJ pro 4. ročník

Jaroslava Pachovská

středa 13.15-14.00

4. ročník

budova č.p.11

placené

otevřen pouze při minimálním počtu 10 žáků

NEOTVÍRÁ SE

Učení, to je moje!

Jaroslava Pachovská

pátek 13.15-14.00

5. ročník

budova č.p.11

placené

otevřen pouze při minimálním počtu 5 žáků


Doučování

Eva Végsöová

střteda 13.30-14.30

4. ročník

budova č.p. 11

zdarma

placeno ze šablon II

 

Vybíjená I.

Daniel Michl

pátek 13:15 - 14:00

2.-3. ročník

budova č. p. 11

placené

 

 

Vybíjená II.

Daniel Michl

pátek 14:00 - 14:45

4. - 5. roč.

budova č. p. 11

placené

 

 

Badatelský klub

Věra Matoušková

pondělí 14.45-16.15

3.-4.roč.

budova č. p. 313

zdarma

placeno z projektu

 

Florbal I.

Ondřej Novotný

úterý 13.30  - 14.15

4.-5. roč.

tělocvična č. p. 313

placené

 

 

Florbal II.

Ondřej Novotný

úterý 14:55 - 15:40

6.-9. ročník

tělocvična č. p. 313

placené

 

 

Klub matematiky p. Hejného - zábavná matematika

Ondřej Novotný

pondělí 13:30 - 15:00

8.A

budova č. p. 313

zdarma

placeno z projektu

 

Matematika prof. Hejného

Dagmar Barnetová

pátek 11:45 - 12:30

4. ročník

budova č. p. 4

placené

pouze říjen - leden

 

Chorvatský jazyk

Michael Trubač

pondělí 13.45 - 14.30

6. - 9. ročník

budova č.p. 313

placené

 

NEOTVÍRÁ SE

English Club

Magda Brandová

pondělí 12.35 – 14.05

6. – 7. ročník

budova č.p. 313

zdarma

projekt říjen-únor

 

Umím si vyrobit sám

Vratislav Petr

úterý  14:15 -15:00

5. – 9.ročník

budova č.p.11

placené

 

 

Aktualizováno (Neděle, 13 Říjen 2019 17:21)