Home Aktuality Návštěva Úřadu práce

Návštěva Úřadu práce

Jako každý rok i letos stojí žáci 9. ročníku před těžkým a zodpovědným úkolem. Mají se rozhodnout, na jakou střední školu půjdou studovat, jaké bude jejich budoucí povolání. Abychom jim pomohli v rozhodování, pořádá škola různé aktivity, které jim usnadní složitou cestu při volbě povolání. Minulý týden žáci navštívili Úřad práce v Rychnově nad Kněžnou. Pracovnice poradenské služby jim předala mnoho užitečných informací a poradila, jak postupovat při výběru střední školy. Pro žáky měla připravené pracovní listy, ve kterých se doplňovaly údaje týkající se přijímacího řízení. Na závěr si žáci vyplnili zájmový test. Domů si odvezli atlasy škol královéhradeckého kraje, kde jsou všechny potřebné údaje k vyplňování přihlášek.

FOTOGALERIE

Aktualizováno (Pondělí, 07 Říjen 2019 16:18)